URGJENT LED DRITA

Shitet nga: Labinot 07 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes urgjentisht 4 cop nga 5 metra LED drita (shirit) me shum ngjyra te reja dhe te paperdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim