UV lambë, furrë per tharjen e thonjeve

Shitet nga: Muhamet 22 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
furre e vogel per tharjen e thonjeve, e perdorur 1 muaj.Cmimi jo fiks.
Numri kontaktues . +38649 697 786 munde te na shkruani ne Viber dhe Whats app.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim