ZEITGARD për bukuri të përjetshme

Shitet nga: BuRim Hajdini 06 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Mitrovicë
ZEITGARD – për bukuri të përjetshme
PASTRIM I BUTË Për një lëkurë me efekt të pabesueshëm
Pastrim i thellë deri në pore për çdo lloj lëkure.
Efektiv në përdorim pa dëmtuar lëkurën.
Higjienë unike falë teknologjisë antibakteriale MicroSilver në fijet e furçës.
Lëkura është me e butë, rrezatuese dhe e shëndetshme.
EFEKTIV INOVATIV Për një bukuri që zgjat.
Lëkurë e pastër dhe të butë në kohë rekord? ZEITGARD Furçë Pastrimi! Furçë elektrike inovative për pastrim e fytyrës, një revolucion ndaj pastrimit klasik. Kjo është më efektive se pastrimi manual i fytyrës, veçanërisht e butë ndaj lëkurës. Pra, lëkura juaj është e përgatitur më së miri për trajtim të mëtejshëm të fytyrës, lëkura është më e rafinuar, më e butë dhe me shkëlqim – një temë si për femrat dhe për meshkujt. ZEITGARD – për bukuri të përjetshme. Për një lëkurë më rinore dhe të freskët. Binduni vetë!
„Lëkura ime është më e freskët, më e butë dhe rrezatuese se kurrë më parë. Jam tepër e kënaqur me Furçën e Pastrimit Zeitgard!“
CLEASING BRUSH – FURÇA PASTRIMI
Furça e Pastrimit ZEITGARD – e pastër dhe elegante në formë, efikase në përdorim dhe higjienë.
EFIKASITET MË I LARTË
Studimet tregojnë*: ZEITGARD Furça e Pastrimit ofron një pastrim shumë efektiv deri në pore për një lëkurës të pastër. Ajo pastron lëkurën deri në 10 herë më me efikasitet se një pastrim tradicional manual. Me më shumë se 7,000 lëvizjet në minutë mund të largojë plotësisht make-up-in, papastërtitë etj.
PASTRIM FYTYRE NË DIMENSION TË RI
Pajisja e Pastrimit është në thelb një sistem i mirëmenduar: Fijet lëkundëse të furçës mbrojnë lëkurën nga ndotjet e rënda, e përsosur për cilësinë e pastrimit ku mbështjell papastërtitë si një "rrjetë". Rezultati : një pamje e butë dhe e përmirësuar e lëkurës.
REVOLUCION NË TREG
Revolucion në treg: Koncepti higjienik ZEITGARD i testuar nga një institut i akredituar gjerman** Falë veprimit antibakterial të substancës MICROSILVER, fijet e veçanta të kokës së furçës të zhvilluara enkas për LR qëndrojnë higjienike deri në 3 muaj. Sepse MICROSILVER BG™ vepron si shtresë mbrojtëse: mënjanon bakteret dhe parandalon rishfaqjen e tyre.
ÇFARË ËSHTË MICROSILVER?
Me MICROSILVER LR ka korrur sukses si një risi në kujdesin antibakterial të lëkurës. Përbërësi unik – MicroSivler BG ™ – i përbërë nga pluhur i pastër argjendi me një strukturë shumë poroze si sfungjer. Tipar i veçantë: MICROSILVER redukton bakteret dhe parandalon krijimin e tyre.
Për të par katalogët klikoni www.blej.in ose na vizitoni në Mitrovicë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim