Znaqka

Shitet nga: Riza 05 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Znaqka Te ndryshme Te kompanive Te vjetra ne Kosove dhe ish Jugosllavi. Sasia diku rreth 250cope......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim