biciklet e sapo ardhur nga zvicrra

Shitet nga: Fidan Franca 27 Dhj 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bicikleta osht ne gjendje shum te mir e sapo ardhur dhe e pa perdorur
Qmimi :me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim