jap me qira tenda karriga tavolina

Shitet nga: sadik 04 Sht 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
jap me qera tenda karrriga tavolina per dasma syneti dhe raste te ndryshme familjare. transporti dhe montimi jan gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim