komod

Shitet nga: Kushtrim 04 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes komod per tv dhe tavoline me rota.

Me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim