BANESEN NE QENDER TE KOVAQT E MOBILUAR

Shitet nga: hajdari_@hotmail.com 31 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes banesen te kovaqt ne katin e 5 ndertim i vjeter ,banesa edhte e renovuar dhe shitete komplet me mobile e gatshme per banim.
Banesa ka dhome dite me kuzhin,dhome gjumi,shpajz,ballkon,koridor,banjo,podrum.
Dokumentat ne rregull .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim