Banes *Penth Hause* 300m2 ne Qender

Shitet nga: Banesa 20 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Banesa ipet per Gyrbetqar..!
Banese per pushime Penth Hause me qera ne qender te Mitrovices afer Reiffesen Bankes me kfadratur prej 300 m2 ( Luxose )Banesa eshte me Mobile dhe gjendet ne katin e 7 dhe ka gjithsej 300 metra katror .

Banesa ka Sallon me Kuzhin, 3 Dhoma gjumi te mdha te ndritshme me nje pamje Fantastike nga ana e Qytetit ,2 Banjo+1 WC, 1 Shpajz Teras me nje madhsi 100 m2 me nje pamje nga pjesa tjeter e Qytetit.

Banesa ipet vetem per Nderkombtar -Eulex ose ndokujt qe vien per pushime ne Kosove
Per me shum informata ne Tel:ose 049 292 211 ose
044 294 109
Nr ne Gjermani 0049 0157 735 03798dhe per mes Postes Elektronike E-Mail.

Sms si kthej !

Ju Faleminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim