Banes ne Mitrovice te Bajret - 5 min larg qytetit

Shitet nga: Isso 03 Mar 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte me pamje te bukure nga qyteti dhe vend ideal, dhe i qet per nje familje. Banesa posedon sallon dhe kuzhine se bashku, dy dhoma te fjetjes, dy banjo dhe dy ballkona.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim