Banese në lagjen Tavnik

Shitet nga: tavnik 21 Gsh 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Shes banesën komfore në Lagjen Tavnik(ndertesa ku gjendet ordinanca stomatologjike Profident ose te Zuka TV mjeshtri)...banesa ka 72m katrorë,kati i 4-të(lift nuk ka)...banesa posedon: sallon+kuzhinë bashkë,dhomë e fjetjes,ballkon(kah rruga kryesore),koridori shume i madh(mundesh me nxjerre edhe nje dhome qe don)...banesa ka nxemje qendrore por edhe vendin per shporet t'druve...shih fotot sadopak te baneses...çmimi i volitshem...vend i qete dhe pa zhurme..Ju mirepresim...BANESA SHITET ME GJITHË MOBILET ETJ..QASHTU QYSH ËSHTË...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim