2 Banesa te bashkuar ose aqik ne Qender

Shitet nga: Visar 15 Sht 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

76 800 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Agim Ramadani
Sipërfaqe: 128 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Kem dy banesa ne katin e 7 per shitje, qe sot perdoren bashk si nji. Banesa gjindet ne Qender te Mitrovices, 100m prej Shtepis te Mallrave, perball me Supermarketin Dielli. (Rruga Agim Ramadani-Katana)

Bashk jan, 128m me 3 dhoma, kuzhin dhe sallon. Dy banjo dhe dy "shpajza".

Aqik:

69m me total 3 dhoma dhe 1 ballkon
59m me 2 dhoma dhe 2 ballkona

Qmimi 600euro/m nese blihen komplet ose 620 aqik, me gjith paisjet.


Mund te thirrni edhe mes Viber ne +46 76 059 37 72.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim