BANESË E RE! Në qendër të Mitrovicës!

Shitet nga: Arbër 30 Krr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Mitrovicë
Banesa është në katin e pestë, posedon ashensor, gjendet afër Gjimnazit "Frang Bardhi" dhe përballë Kujtesa Net, është e re dhe në gjendje shumë të mirë, çmimi sipas marrëveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim