BANESA 27.500 euro

Shitet nga: fatmir 07 Pri 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet te KULLA ,eshte ndertuar ne vitin 2012 ,Banesa eshte ne katin e 9, lindje dhe ka 54.50 m² dhe ka nje Sallon me nje Kuzhine , nje depo (shpajz) , nje Ballkon,nje dhome gjumi dhe nje Banjo WC, Objekti ka ne disponim 2 ashensor..Ju mirëpreim.


044/173-913
049/173-913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim