Banesë me qira - Apartment for rent

Shitet nga: Banese me qira 10 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Mitrovicë
Lëshohet banesa prej 110 m2 me qira e cila posedon 2 dhoma gjumi, sallonin dhe kuzhinen, 2 ballkona - terasa te medhaja, dy banjo dhe nje shpajz. Extra e mobiluar dhe me te gjitha pasijet, me Tv LCD, me ngrohje qendrore dhe eshte ne katin e dyte.
Gjendet ne qender te Mitrovices afer nderteses se Kuvendit Komunal.
Perparsi kane ata qe kerkojne banese per kohe me te gjatë.

Aparment for rent

2 bedrooms, 1 living room, kitchen, 2 bathrooms, 2 balcony. With all new
furniture, 50 meters from municipality building.

Te interesuarit te kontaktoj ne / Interested should contact us in cell;

Vala 044/102-972 Viber 044 196 477
Ipko 049 196 477 dhe Viber ipko 049 196 477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim