Banes dy dhomshe ne Mitrovice

Shitet nga: mexhit sogojeva 15 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Mitrovicë
banesa xhindet ne pjesen veriore te xhyqi i qarkut perball banesa asht ne hymjen e par kati i kater nr 19 banesa ka dy dhoma te mdhaja sallon i madh shpajz koridor banjo dhe ballkon ka xhithsej 71 meter katror dhe ne xhendje te mir per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim