Banes e mobiluar komplet, e banueshme tani per t..

Shitet nga: Avni 06 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa afer stacionit te autobusve ne Mitrovice, perkatesisht banesa gjendet afer stomatologut "AVDYL".


Banesa gjendet ne katin e peste (5-te), banesa i ka 3 dhoma te fjetjes, 1 sallon me kuzhin, 1 shpajz,
2 ballkona,1 banjo, 1 bodrum dhe posedon 96 m2.

Banesa eshte komplet e mobiluar, nuk ka nevoj per asnje gje qe te vendoset ne te, pasi qe banesa eshte e banueshme.

Banesa nje ballkon e ka kah lindja, saktesisht ka pamje nga stacioni i autobusve, ura e gjakut dhe bairi, ndersa ballkoni tjeter eshte nga perendimi, saktesisht ka pamje nga Tavniku.

Banesa posedon klim dhe te gjitha elementet qe duhen per nje banes.

Banesa gjendet ne nje lagje te qete, posedon parking per automjete para baneses.


Posedoj te gjith dokumentacionin e baneses dhe banesa eshte ne emer tim.


PRES BLERES SERIOZ !

Cmimi i voliteshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim