Banes komfore dhe komode,shitet dhe jepet me qera

Shitet nga: visar 25 Krr 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa komode,mundet edhe te jepet me qera per gurbeqart.


Lokacioni: ne rrugen "mretnesha teute" rruges per stacion i autobuseve.


Ndertesa;Te mokragora,ndertesa e Bajskalive me e larta ne Mitrovice.


Parkingu;4 ari,i shtruar i gjithi ne kocka


Hyerja;Perballe rruges kryesore.


Ashensori; 2 ashensor njeri ne funksionim.


Kati;10-te,


Apartamenti;Nr,6-te,ne krahune djathte.


Pamja;Nga stacioni i autobuseve,drejtimi lagjja e tauvnikut,nga perendimi.


Renditja;Koridor,Sallon,Kuzhin me shpaiz,dhome fjetje,banjo,ballkan dhe shpaiz jashte baneses.


Kfadratura:64m2.


Na thirrni mobil;+377-45-817-901


Na thirrni ne Whatsapp dhe Vaiber;+37745817901.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim