Banes ne shitje ne qender te Mitrovices!!!

Shitet nga: Burim 17 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes banesen ne qender te Mitrovices ne katin e 5, saktesisht ne rrugen "Sami Raca" ne afersi te nderteses ku gjendet "Kujtesa". Banesa posedon, sallon me kuzhin,dhomen e gjumit, banjo, shpajz dhe nje ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim