Banesa

Shitet nga: Lavdim dansefa 14 Nën 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa osht e pa perdorne i ka te reja do me thon te ndrume dyrt dritaret laminati. Banesa osht 98 metra kfadrat pa ballkon ballkoni nuk osht e shtime ne kfadratur banesa i ka 2 dhoma te fjetjes + salloni me kuzhin(dhe me kuzhin te montuar) ballkoni +koridori dhe banjo vlen te ceket ne banjo krejt te reja jom. Banesa gjindet ne lagjen Mbretresha teut afer desit ose afer baneses bajnskalive udhes per stacijon te autobuzav kati i 6. Afer baneses bajnskalive.banesen e ka ndertu zatriqt ne vitin 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim