Banesa 3 Dhomshe ne Tunel te Pare te Mitrovices

Shitet nga: Luli 01 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet Banesa ne katin e 1 ne Tunel te Pare te Mitrovices 83m2. Salloni + Kuzhina Koridori 2 Dhoma te Fjetjes + Banjo + Shpajz. Banesa është ndërtim i vjeter të ndërtuara në atë lagje afer Fllatazis, Banessa esht ne mbrenda komplet ne kit vit e RENOVUME është e plotësisht e mobilaur dhe e gatshme për banim. Banesa mundet te shitet me mobile ose pa mobile, varesisht nga kerkesa.
Qmimi me marveshje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim