Banesa 65m2

Shitet nga: Banesa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne qender te Mitrovices.Banesa gjendet prapa shtepis se Mallrave gjegjesisht ne pronen e Irfan Voces:Banesa gjendet ne katin e pare:Banesa eshte e perfundume e gatshme per banim dhe eshte ne katin e pare:Banesa posedon:dhome gjumi,sallon me kuzhine,banjo,teras dhe koridori:Banesa eshte shume e pershtatshme dhe e shfrytezueshme,posedon nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim