Banesa 81m2 kati 4 te Mitrovice

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa e mobiluar ne Mitrovice ne siperfaqe prej 81m2 ,ne katin e 4-te te banimit.Banesa gjendet "Te Desi ose Mokragora"
Banesa posedon :
-Dy dhoma gjumi
-Sallon dhe kuzhine
-banjo
-Depo
-Dy terasa
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim