Banesa 86 m2 ne qender te Tregu Mitrovice

Shitet nga: Privat 28 Sht 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Mitrovicë
Banesa ka 86 m2 , 2 dhoma gjumi + salloni me kuzhine , shpajz , ballkon dhe banjo . Banesa perbrenda eshte e perfunduar dhe mund te vendoseni menjeher , banesa eshte ne katin e 4 - te, gjindet ne afersi te Argjentareve .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim