Banesa 92m2 ne katin e par

Shitet nga: banesa 31 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte ne ndertim e siper ka te vendosura Dritaret dhe instalimi i rryme ne qender te mitrovices Kati I Pare
posedon 3 dhoma , dy dhoma gjumi dhe nje sallon me kuzhin .ka ballkon nga rruga ,banjo,depo per me shum info mundeni me ardh me pa banesen kont ne email adress ose ne nr tel +38649666007

QMIMI SIPAS MARVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim