Banesa e re 105 m2 kati 7-te ne qender

Shitet nga: arbnor 07 Qer 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: rrg.Velezrit Dragaj
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa e re e punuar nga Aurora Group kati 7-te gjendet ne lagjen e doktoreve te ish-Bipi posedon Liftin. Ka 2 dhoma gjumi ,1 kuzhine ndamas ,1dhom e ndejes -sallon, 1 banjo , dhe ballkon i madh ngrohje qendrore me rryme dhe me dru dy mundesi.Eshte me leje ndertimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim