Banesa ka nje dhome dhe kuzhine e banjo kompletune

Shitet nga: Halit Morina 12 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte e mobiluar komplet per jetese perveq gjerave personale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim