Banesa kati-5-Gatshme per banim

Shitet nga: @@@@ 04 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shitet Banesa e gatshme per banim
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa e gatshme per banim.Eshte kati-5-ka uje nonstop,posedon dhom pritjes,gjumit,kuzhinen,banjo,korridor,teras dhe ka pamja kaqendra.Te interesuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr:-viber-044-506-986.-ipko-049-144-665.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim