Banesa kati-5-Gatshme per banim

Shitet nga: @@@@ 12 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa e gatshme per banim.Eshte kati-5-ka uje nonstop,posedon dhom pritjes,gjumit,kuzhinen,banjo,korridor,teras dhe ka pamja kaqendra.Te interesuarit munde teme kontaktoj ne kta tel,nr:-viber-044-506-986.-ipko-049-144-665.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim