Banesa kati i parë prej 90 m2 NE Qendër te qytetit

Shitet nga: Diar 31 Dhj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte e gatshme per banim, eshte ne katin e parë ,e rregulluar extra me dyer laminat paisje e pllaka shum te mira, ka dy dhoma gjumi , salloni me kuzhine , banjo dhe ballkonin. Kontakti ne viber:+38649599586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim