Banesa ne MItrovice te tjegullorja

Shitet nga: Ferit 18 Krr 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Mitrovicë
shitet banesa ne Mitrovice te tjegullorja ,rruga Mbretresha Teut , ne katin e 7 , banesa eshte e pajisur me lift dhe ka dy dhoma , kuzhinen, paradhomen banjon nje shpajz dhe terasen , ka pamjen nga kandi I lojrave dhe fushat e sportit , eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.Mund te me kontaktoni dhe ne viber ne numrin +386 49 400 671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim