Banesa ne Mitrovicë

Shitet nga: MAB 02 Maj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Mbreteresha Teuta
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Mitrovicë
Permban:

1.Banjo
2.Sallon
3.Kuzhina
4.Dy dhoma gjumi
Korridore dhe ballkone ...


Me pamje te mire nga qyteti

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim