Banesa ne Mitrovice me 82.5m2

Shitet nga: Behari 27 Mar 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne Mitrovice me 82.50m2
Banesa gjendet ne katin e 5-te ne Rr"Shemsi Ahmeti"
Banesa posedon Dhomen e dites me taras dhe me kuzhin, 2 dhoma te fjetjes dhe nje zhpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim