Banesa ne katin e pare

Shitet nga: Zyra Juridike "Juristi" 04 Gsh 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mitrovice
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa prej 65m2, e cila gjendet afer xhamise se Haxhi Veselit, ne katin e pare dhe perbehet nga Salloni + Kuzhina + Dhome e Fjetjes + Banjo + Ballkon. Banesa eshte e pamobiluar, por eshte e perfunduar.

viber: +37745429940
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim