Banesa ne shitje

Shitet nga: Ridvan 14 Sht 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes banesen ne gjendje perfekte. Banesa gjindet perballe xhamise se Bajrit. Eshte e ndertuar nga kompania Aurora. Eshte ne katin e 3-te. Banesa ka sallon e kuzhine, nje dhome te fjetjes, shpajz, banjo te mire dhe ballkon. Poashtu kemi edhe podrumin ekstra. Per cdo info tjeter, me kontaktoni ne numrin personal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim