Banesa ne shitje

Shitet nga: Tasim 15 Tet 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74.17 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes banesen 3 dhomeshe prej 74.17m2, banesa eshte e pa mobiluar. Posedon 2 banjo, 2 ballkona, 1 podrum dhe ka pamje nga rruga. Banesa gjindet afer rrethit (te Mokragora).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim