Banesa perball GJamis se Bajrit

Shitet nga: naim cimili 23 Dhj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes banesen 120 metra katror me mobilje tgjitha qa takojn pernje banes ne katin e dyt esht. banesa ka 1 sallon me kuzhin zbashku, 3 dhoma te fjetjes nje shpajz , dhe nje ballkon + garazh per ma shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 049170929. ose ne viber ne 049281618
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim