Banesat ne shitje

Shitet nga: Eroll 07 Gsh 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Mitrovicë
Shiten dy banesa ne qender te Mitrovices ( mbrapa shtepise se mallrave). Banesat ndodhen ne katin perdhese dhe jane perballe njera tjetres dhe gjithashtu kane hyrje te veqante nga pjesa tjeter e nderteses. Jane te gatshme per banim dhe vlen te theksohet se nuk kane shkalle (te pershtatshme per persona te moshuar dhe persona me aftesi te kufizuara). Te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e telefonit dhe ne do ua dergojme fotot dhe gjithashtu mund te vijn te shohin banesat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim