Banese me qera Mitrovic

Shitet nga: Adi 17 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Mitrovicë
Leshoj banesen me qira mitrovic
Banesa ështe e mobiluar dhe ka hapsir mjaftushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim