Banese me qera Qender te Mitrovices per Mergimtar

Shitet nga: Banes 19 Maj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa gjendet perballe Xhamise se Haxhi Veselit ne katin e 6me Ashensor dhe ka nje pozite shume te mire nga ana e qytetit.Banesa posedon dy dhoma xhumi,Sallon,Kuzhine ,dy Banjo ,Ballkon,dhe ka nje renditje shume te mire.

Banesa ipet per mergimtaret qe jan me pushime ne Kosove!
Per me shume Informata mund te na kontaktoni ne ket Nr.0049 157 73503798
ose ne 044 294 109
Banesa ipet dhe per te interesuarit per kohe Te gjaje , ose ndonje Ndorkombtar te huaj!


Banese ne katin e 4 me 94
Banese ne katin e 5me 96m2

tel :0049 157 73503798


mundeni te kontaktoni dhe per mes viber.


Ju Faleminderit ..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim