Banese me qera

Shitet nga: Banese me qera / Apartment for rent 06 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Mitrovicë
Leshohet banesa me qera ne qender te Mitrovices, afer Kuvendit Komunal. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo, dy ballkona dhe nje shpajz, eshte e mobiluar dhe preferohet per familjar ose nderkombetar.

049/196-477
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim