Banese me qira

Shitet nga: halit 15 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Mitrovicë
Banesa eshte e mobiluar dhe ka nje dhome, kuzhine dhe nje banjo. Hyrja eshte e veqante.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim