Banese ne Mitrovice

Shitet nga: bujar latifi 07 Nën 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 117.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne qender te mitrovices perskejt komunes me pamje nga rruga kryesore .banesa posedon 3 dhoma te fjetjes .2 banjo.1 sallon.1 kuzhine.2 ballkana nga rruga kryesore dhe korridor te madh.gjendet ne katin e 8.qmimi shume i volitshem .banesa perfundon ne muajin prill.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim