Banese ne Mitrovice

Shitet nga: Halit 20 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes banesen e gatshme per banim gjindet ne katin e 7 ne ndertesat kulla ne mitrovice. Qmimi sipas marveshjes .Mundeni me kominikuar permes viber ne nr +49 1578 4837299 dhe ne nr +49 176 61820291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim