Banese ne shitje ne Mitrovice

Shitet nga: Suzana 20 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr 11 Marsi Mitrovice
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Mitrovicë
Banesa ime ka hapesire prej 75m2
posedon kuzhine, sallon, dhome gjumi, shpajz, banjo dhe ballkon
ne vitin 2013 eshte ndertuar
gjindet ne rrugen 11 Marsi ne Mitrovice
cmimi pa mobilje 30.ooo euro
me mobilje 35.ooo euro
Kontaktoni ne kete numer telefoni si dhe ne viber:
049/250-002

Ju falmnderoj shume STAFF-I i merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim