Banese prej 107m2 ne Mitrovice

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: nnt.patundeshmeria 16 Gsh 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: 'Rr.Luan Haredinaj"Jewerly Center
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Mitrovicë
shes banesen me lokacin te argjentaret ose prapa gjamis isa beg , banesa eshte me nje madhesi prej 107m2 ne katin e 7 , 3 dhoma gjumi , 1 dohme te dites , ballkon , nje shpajz , banjo dhe parking nentokesor
qmimi 450e m2
perpos kesaj banese kompania jon ofron edhe banesa ne objekte te tjera , gjithashtu kemi edhe shtepi , lokale , pllace ne rajonin e mitrovices.Per me shum mund te na kontaktoni ne numrat e tel.044/49-330-694.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim