Banese prej 71m2 ne Mitrovicë

Shitet nga: mexhit sogojeva 09 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Mitrovicë
banesa xhindet ne pjesen veriore afer xhyqit te qarkut rruga filipa vishnjiqa numer 19 hyrja epar kati i kater banesa ka dy dhoma xhumi sallon te madh shpajz koridor banjo dhe ballkon banesa asht e banushme dhe ne xhendje te mir ka mundesi me shit apo me ndrue
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim