Banese prej 80m2 + Garazh ne Mitrovice

Shitet nga: Ismet rama 22 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Mitrovicë
Shitet banesa ne lagjen ish tjegullorja ne bajr kati i pare.

banesa posedon : sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi banjo shpaiz ballkon oshte ndertim i rri...

ka edhe garazhen dhe ka te gjtha dokumentat qe i nevojiten

kontakt ne nr tel ose email

044 528 864
049 736 415
0047991398625

BANESA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim