Banese prej 97m2 ne Mitrovice

Shitet nga: Shaban 17 Jan 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Mitrovicë
Banes te Kovaqt ndërtim i ri,ka sallon me kuzhin, dy dhoma , banjo dhe shpajz, , gjendet ne katin e dyt dhe me ballkon, shiqim nga rruga kryesore.
qmimi me mobile 45000 euro pa mobile 43000 euro.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim