Banese

Shitet nga: Halit Kelmendi 30 Mar 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Mitrovicë
Shes banesen ne tunell te pare ne banesat e reja ne katin e 3? Banesa esht me pamje shum te mir, Banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon te madh, 1 kuzhin, banjo dhe koridor ballkon plus e ka pudrumin? Banesa esht e mir me dokometa me leje me nje fjal gjithqka esht ne rregull ju mirpres blersit serjoz me Respekt Halit Kelmendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim